بانک مشاغل و کسب و کارهای استان هرمزگان
بانک مشاغل و کسب و کارهای استان هرمزگان
سیاست حفظ اطلاعات و محرمانگی اطلاعات کاربران بانک مشاغل استان کرمان
ما معتقدیم اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات ““بانک مشاغل استان کرمان ”” و نیز راهکارهای ““بانک مشاغل استان کرمان ”” برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” توضیح داده شده است.
محتویات این سند
این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که ““بانک مشاغل استان کرمان ”” از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده ““بانک مشاغل استان کرمان ”” از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران ““بانک مشاغل استان کرمان ”” را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
این سند به مواردی که در اختیار ““بانک مشاغل استان کرمان ”” نیست و ““بانک مشاغل استان کرمان ”” هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات ““بانک مشاغل استان کرمان ”” و افراد ثالثی که در استخدام ““بانک مشاغل استان کرمان ”” نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها
شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار ““بانک مشاغل استان کرمان ”” قرار می دهید.
پس از ورود به سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات ““بانک مشاغل استان کرمان ”” نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویس های مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
““بانک مشاغل استان کرمان ”” کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
““بانک مشاغل استان کرمان ”” به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های ““بانک مشاغل استان کرمان ”” و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
““بانک مشاغل استان کرمان ”” از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ““بانک مشاغل استان کرمان ””، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
““بانک مشاغل استان کرمان ”” اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
در صورت ادغام ““بانک مشاغل استان کرمان ”” در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات ““بانک مشاغل استان کرمان ”” یا خروج کامل پرسیده می شود.
در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویس ها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از ““بانک مشاغل استان کرمان ”” بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
““بانک مشاغل استان کرمان ”” ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” از آن استفاده کند.
ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی
شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در ““بانک مشاغل استان کرمان ”” آن ها را در سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد ““بانک مشاغل استان کرمان ”” ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
شما می توانید به طور کامل از ““بانک مشاغل استان کرمان ”” و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از ““بانک مشاغل استان کرمان ”” حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.
محدودیت دسترسی به اطلاعات
““بانک مشاغل استان کرمان ”” دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات ““بانک مشاغل استان کرمان ”” یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
““بانک مشاغل استان کرمان ”” جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد. ““بانک مشاغل استان کرمان ”” تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما) ““بانک مشاغل استان کرمان ”” مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.
سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” نیستند و ““بانک مشاغل استان کرمان ”” در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی ““بانک مشاغل استان کرمان ”” نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.
تغییرات در این سیاست ها
““بانک مشاغل استان کرمان ”” حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت ““بانک مشاغل استان کرمان ”” خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .
پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم ““بانک مشاغل استان کرمان ”” در میان بگذارید.